Благодійна медична акція в м.Івано-Франківськ

8-10 листопада 2017 року в м.Івано-Франківську за ініціативи Реформатської Євангельської Церкви “Святої Трійці” м. Івано-Франківська  була  проведена благодійна медична акція . Акція пройшла за участю лікарів ,медпрацівників та волонтерів із США та України ( Рівенської  Біблійної Церкви та вірян РЄЦ м.Івано-Франківська).

Кількість лікарів та медпрацівників, які брали участь в акції-8, серед яких було два педіатра Людмила Петренко з м.Донецька та  Sami Oates  з США; терапевти  Geoffery Conner з США та  двоє з міст Рівного, Івано-Франківська.

Чимало волонтерів,а саме  перекладачів ,аніматорів(які займались з дітками),духовних наставників ,організаторів та обслуговуючого персоналу прийняло участь у благодійній акції , що  сприяло її організації на високому рівні та досягнути поставлених цілей.

За три дні акції  було прийнято близько півтисячі осіб,серед яких 80% були саме діти та люди похилого віку .В перший день пройшли огляд та отримали консультацію діти з  Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей(тобто дитячого притулку). Під час акції були прийняті люди, направлені за нашим запитом Територіальним центром соціального забезпечення м. Івано-Франківська  ,а саме з малозабезпечених сімей. За три дні  було безкоштовно видано більше 1000 одиниць медпрепаратів на суму близько 90 000 грн.

В останній третій день  медичної акції відбувся семінар лікаря Джефері Конера “Розуміння гіпертонії”, на який було запрошено пацієнтів з наявністю або загрозою виникнення даної хвороби.

Щиро вдячні всім, хто будь-яким чином сприяв здійсненню благодійної медичної акції у м. Івано-Франківськ!Нехай буде прославлене ім’я Господнє через цю прекрасну справу!

Благодійна медична акція в м.Дунаївці

11-15 листопада 2017 року в м.Дунаївці пройшла благодійна медична акція. Організаторами медичної акції виступила церква МСЄГУ Євангелічно-Реформатська церква Святої Трійці м.Дунаївці. Акція пройшла за участю лікарів зі США і України, волонтерів з різних міст України (Реформатська Євангельська Церква “Святої Трійці” м. Івано-Франківськ, Рівенська Біблійна Церква і вірян ЄРЦ м.Дунаївці)

Акція проходила в приміщенні Територіального центру соціального забезпечення м.Дунаївці, яке надала Дунаєвецька міська рада.

Хворих оглядали терапевти і педіатри зі США і України. За повних три дні роботи було прийнято близько 600 відвідувачів акції. Кожному з відвідувачів було призначено лікування і отримали ліки безкоштовно в місці проведення акції.

В межах медичної акції відбувся семінар Джефері Конера “Розуміння гіпертонії”, на якому були присутні відвідувачі медакції і працівники територіального центру соціального забезпечення.

Заключним акордом акції була зустріч терапевта Geoff Conner і педіатра  Sami Oates з лікарями дунаєвецької міської лікарні. На зустрічі обговорювались питання стосовно практики роботи сімейного лікаря в США. Джефері Конер акцентував увагу слухачів на важливості покликання лікаря для служіння жителям свого міста.

Христос сказав: «Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!» (Iван.15:12). Любов Христова – це жертовна любов. В рамках цієї акції бачили жертовність, націлену на допомогу ближнім. Хтось жертвував свої фінанси для можливості проведення цієї акції (дякуємо церква США), хтось проїхав тисячі кілометрів для того, щоб послужити людям з України, хтось жертвував своїм часом, щоб допомогти в проведені цієї акції. Медична акція є доброю мотивацією помічати потреби наших ближніх і служити їм, відповідно до можливостей. Нехай Господь буде прославлений через роботу кожного, хто був зголосився допомогти в проведені цього доброго діла.