«Тіштеся з тими, хто тішиться, і плачте з отими, хто плаче!» (Рим.12:15)

21 лютого 2018 в сім’ї місіонера, служителя Реформатської Євангельської Церкви Св.Андрія, с.Підгайчики, громади, що належить до Місійного Союзу Євангелічних Громад України, Ітана та Даші Левітт сталась трагедія.

Повертаючись з Рівного, автомобіль Ітана попав в ДТП. На слизькій засніженній дорозі автомобіль скинуло на узбіччя в сніг. Поки Ітан очищав авто від снігу, поруч проїзжала фура, яку також занесло, і вона зіткнулась з автомобілем Ітана. В результаті зіткнення Ітана було доправлено в реанімацію м.Радивилів, звідки перенаправлений в м.Рівне.

В результаті ДТП в Ітана виявлено перелом 4 ребер, травматичний параліч кишківника, забій легенів (нижня доля легенів вражена і важко дихати)

24 лютого було проведено операцію. Ситуація вкрай погана. Лікар сказав, що через те що, чи одна чи декілька судин що живлять шлунок та кишківник лопнули, почався никроз тканин частини шлунка, тонкого та товстого кишківника і йому прийшлося ампутувати ці відмерлі частини… тобто було ампутовано частину шлунку, частину тонкого кишківника та, що саме погано, велику частину товстого кишківника. Церез це довжини товстого кишківника не вистачало для нормального його виведення і його були змушені вивести назовні до спеціального мішка.

Будь-ласка, моліться при Ітана та його сім’ю. Моліться в колі родин і в церквах.

Якщо у вас є можливість допомогти матеріально,
ви можете надіслати кошти прямо на банківську картку
4149437865662876
(Левитт Дарья Васильевна)